לקביעת פגישה סגור

שיווק והפצה

להגדיר יעדים, לעמוד בתחזית, לדעת בזמן אמת מחזור מכירות, לגלות מגמות מכירה, לבצע השוואות ולהניע לפעולות
למנהלי שיווק ומכירות כיום יש צורך בכלים חזקים זמינים ומהירים כדי להגדיל היקפי מכירות. בחברות רבות הם נדרשים להתסנכרן מול המערכת הקיימת ולפעמים בנוסף גם מול תוכנות חיצוניות. באמצעות מערכת ה-BI יש יכולות מירביות ומתקדמות גם עבור המנכל כדי לקבל תמונה מלאה בזמן אמת. להצליב מידע או לבצע השוואת תקופתיות בשניות בודדות ובקלות רבה כדי לקבל החלטות בחכמה. הפתרון מותאם נותן כלים מידיים למחזורי מכירות, יעדי שיווק, גיול חובות, אחוזי רווח, ניתוח כללי ועד רמת פריט בודד.

 

עסקים מנווטים בשוק תחרותי ביותר, הדורש בקרה מוחלטת על פרמטרים בכדי להגיע ליעדים. הם פועלים בשווקים שמחולקים לסגמנטים רבים עם מתחרים גלובליים גדולים, וצריכים להגיב לצרכים המשתנים של הלקוחות עם משאבים קטנים והולכים. מגנים על רווחיות קטנה עם הוצאות קבועות שגדלות בהתמדה. חברות מובילות מנצלות הזדמנויות חדשות לצמיחה בעזרת תובנות חדשות.

יכולות

 • המודל מאפשר לבחון ולנתח את נתוני המכירות בקלות וביעילות לפי כל זווית אפשרית: סוגי לקוחות, מיקום גיאוגרפי של הלקוח, קבוצות פריטים, מק"טים, אנשי מכירות, מקור המכירה ועוד.
 • המודל מסייע בהגדלת המכירות, בכך שהוא מאפשר לנתח את ביצועי המכירות לפי לקוחות או סוכנים, ולזהות בקלות מגמות של ירידה או עלייה.
 • תחומים נוספים שהמודל מטפל בהם: רווח גולמי, יעדי מכירה בול ביצוע בפועל, צבר הזמנות, ביטולים, החזרות ועוד.

 

יתרונות

 • המודל מאפשר, בהשקעה מינימלית, ניתוח רב מימדי של עולם המכירות בארגון, בהציגו למקבלי ההחלטות נתונים חכמים בכיוונים שונים באופן ויזואלי מאיר עיניים. בכך הוא תורם לקבלת החלטות בצורה מושכלת, בקרת ביצוע המכירות אל מול היעדים ותחקור ביצועים.
 • הידע שהמודל מביא עמו גורם לשיפור היעילות ולקידום הצמיחה.

 

 


תובנות ברורות מספקות ביצועים משופרים והפחתת עלויות


חברות למוצרי צריכה, הפצה וקמעונאות זקוקות לגישה למידע עדכני באופן רציף בסביבה לא יציבה. בנוסף, המגזר הזה מונע ע"י שיתופי פעולה הדורשים אינטגרציה של מידע מחוץ "לכותלי" הארגון. יכולות תחקור חזקות וקלות לשימוש הן הכרחיות כדי להבטיח רווחיות, מינימום הוצאות ונאמנות של לקוחות. הטמעת QlikView מאפשרת לחברות במגזר:

 

 • לכוון ולשווק ללקוחות בצורה אפקטיבית יותר ומגובה במידע עדכני
 • לשתף פעולה עם ספקים ושותפים בצורה שקופה יותר
 • לנתר ולהגיב במהירות לשינויים בהוצאות משתנות
 • לאפשר לצוות בחזית הארגון לצפות מצבים ולהגיב לצרכי הלקוח ביעילות בממשק משתמש נקי, ברור וקל לשימוש.

 

Logical-BI מתמחה בהענקת מגוון פתרונות בתחום ה-BI. אנו מציעים שירותי ייעוץ וליווי מקצועי הכוללים הבנת צרכים, מציאת פתרונות עסקיים "מחוץ לקופסה", אפיון ותכנון ארכיטקטורה של תהליכי יישום ופיתוח ועוד. הידע הרב-תחומי שצברנו בפרויקטים שביצענו בהצלחה בחברות קטנות וגדולות, מאפשר לנו להציע פתרונות מתוך אתגרים עמם התמודדנו ביעילות וביצירתיות. השירות יכול להינתן כליווי נקודתי, פרוייקטלי או כתפעול ותחזוקה לאורך זמן.

מה לקוחות מספרים עלינו?

 • ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות ()

  כקבוצה המובילה בתחומה בישראל, המפעילה 22 מרכזי קניות, נדרשנו למערכת BI אמינה ונוחה שתרכז ותנגיש את כלל הנתונים תחת קורת גג אחת, לצד היכולת לעבד בסיסי נתונים גדולים ומורכבים ולהחיל חישובים ונוסחאות מורכבות. בלוג'יקל מצאנו - שפה משותפת, הבנה מעמיקה לצרכים העסקיים שלנו, יכולות טכניות גבוהות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הפתרון הותאם באופן מלא, תוך גמישות בשינויים ועדכונים לאורך הדרך, ומשרת אותנו נאמנה בחיי היום יום של הקבוצה.

  ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות
 • יעקב הלפרין - מנכ

  בעולם העסקי הדינמי של היום, מערכת BI הפכה זה מכבר למוצר צריכה בסיסי לכל ארגון. משקפיים קונים ברשת המקצועית בישראל ומערכת BI מיישמים עם חברת לוג'יקל. שפיתחה לנו מערכת BI יעילה ואפקטיבית התורמת תרומה משמעותית לניהול וצמיחת הרשת.

  יעקב הלפרין - מנכ"ל אופטיקה הלפרין
 • דרור פולס - סמנכ

  מערכת ה-BI שפיתחתם עבורנו,

  מאפשרת לנו לקבל תמונת מצב יעילה ומהירה של מכלול הנתונים של החברה, בצורה קלה ופשוטה.

  דרור פולס - סמנכ"ל כספים אוטודיל
 • מיכי רינגרט - מנכ

  מערכת ה BI שינתה את חיי.

  היא עוזרת לי לשפר את האיזון העדין בין העבודה לחיים הפרטיים,

  תוך מתן גמישות מירבית בניהול פעיל של העסק בכל שעה ומכל מקום בעולם.

  מיכי רינגרט - מנכ"ל מור-מאר