לקביעת פגישה סגור

משאבי אנוש

 

 

הקצאת העובדים הנכונה, המיומנוית והזכויות, העובד הנכון בזמן הנכון. לכלי הניתוח יש יכולת השפעה רבה על תפקוד מחלקת HR ועל העסק. פלטפורמת QlikView Business DiscoveryTM מספק עבור מחלקות משאבי אנוש ניתוח מעמיק של כוח העבודה וניהולו. עם QlikView, משתמשים יכולים לפקח על עובדים, מגמות פרודוקטיביות, להעריך את היצע הלימוד ואת האימונים ולשפר יחסי עובד, תוך הפחתת עלויות וביצוע אופטימיזציה.

ניתוחים מתקדמים ונתונים חזותיים מספקים תצוגה מלאה של כוח העבודה והפעילות, מסייע לארגונים לנתח ולהגיב במהירות בביצוע החלטות עסקיות.

 

 

תצוגה מלאה של כח אדם במקום אחד

נתוני כוח העבודה מופצים על פני מספר מערכות ומקורות. QlikView מספק תצוגה אחת, הוליסטית של כל הצוות, החל ממיון וקבלה, אימון, ביצועי עובד, ורצף נתונים ביישום אינטראקטיבי. משתמשי HR יכולים לנתח כל מידע. כך סדרי העדיפויות האסטרטגיים הם אלה שעוזרים בקבלת החלטות. לוחות המחוונים של כוח העבודה מספרים סיפור עסקי ולאפשר יותר תובנה, השפעה ודיוק עבור העסק. לא עוד ארגוני HR כבולים באזיקים על ידי ניתוח זרימת עבודה אנכית. במקום זאת, הם מגיבים באופן דינמי לנתונים כדי להשפיע על כוח העבודה ביצועים ורווחיות.

 

 

שיפור יחסי עובדים

ארגוני משאבי אנוש פועלים תחת משימות הכבידה של תיעוד ודיווח. עם QlikView, התהליכים הם אוטומטיים. מנהלים יכולים לשפר את יחסי העובדים, ניהול החוזה ודיווח אחד עם צוות פיננסי, משפטי, רגולטורי. אפשרי בקלות לסנן דרך תיעוד כדי לזהות פערים, להישאר מעודכן עם שינוי הדרישות. התוצאה היא שיתוף פעולה גבוה יותר עם עובדים, פונקציות עסקיות, תמיכה טובה יותר, קבלת החלטות ופתרון בעיות עסקיות הקשורות לכוח העבודה.

 

 

דוגמא לניתוח HR בנושא שילוב נשים וגברים בחברה:

 

 

 

 

 

Logical-BI מתמחה בהענקת מגוון פתרונות בתחום ה-BI. אנו מציעים שירותי ייעוץ וליווי מקצועי הכוללים הבנת צרכים, מציאת פתרונות עסקיים "מחוץ לקופסה", אפיון ותכנון ארכיטקטורה של תהליכי יישום ופיתוח ועוד. הידע הרב-תחומי שצברנו בפרויקטים שביצענו בהצלחה בחברות קטנות וגדולות, מאפשר לנו להציע פתרונות מתוך אתגרים עמם התמודדנו ביעילות וביצירתיות. השירות יכול להינתן כליווי נקודתי, פרוייקטלי או כתפעול ותחזוקה לאורך זמן.

 

מה לקוחות מספרים עלינו?

 • ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות ()

  כקבוצה המובילה בתחומה בישראל, המפעילה 22 מרכזי קניות, נדרשנו למערכת BI אמינה ונוחה שתרכז ותנגיש את כלל הנתונים תחת קורת גג אחת, לצד היכולת לעבד בסיסי נתונים גדולים ומורכבים ולהחיל חישובים ונוסחאות מורכבות. בלוג'יקל מצאנו - שפה משותפת, הבנה מעמיקה לצרכים העסקיים שלנו, יכולות טכניות גבוהות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הפתרון הותאם באופן מלא, תוך גמישות בשינויים ועדכונים לאורך הדרך, ומשרת אותנו נאמנה בחיי היום יום של הקבוצה.

  ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות
 • יעקב הלפרין - מנכ

  בעולם העסקי הדינמי של היום, מערכת BI הפכה זה מכבר למוצר צריכה בסיסי לכל ארגון. משקפיים קונים ברשת המקצועית בישראל ומערכת BI מיישמים עם חברת לוג'יקל. שפיתחה לנו מערכת BI יעילה ואפקטיבית התורמת תרומה משמעותית לניהול וצמיחת הרשת.

  יעקב הלפרין - מנכ"ל אופטיקה הלפרין
 • דרור פולס - סמנכ

  מערכת ה-BI שפיתחתם עבורנו,

  מאפשרת לנו לקבל תמונת מצב יעילה ומהירה של מכלול הנתונים של החברה, בצורה קלה ופשוטה.

  דרור פולס - סמנכ"ל כספים אוטודיל
 • מיכי רינגרט - מנכ

  מערכת ה BI שינתה את חיי.

  היא עוזרת לי לשפר את האיזון העדין בין העבודה לחיים הפרטיים,

  תוך מתן גמישות מירבית בניהול פעיל של העסק בכל שעה ומכל מקום בעולם.

  מיכי רינגרט - מנכ"ל מור-מאר