לקביעת פגישה סגור

ניתוח ביצועי מכירות

מחפשים כלי עבודה אמיתי ויעיל שיאפשר שליטה אופטימלית על מערך המכירות ממסך אחד ?

 

מודל המכירות שלנו מספק פתרון מקיף לניתוח ופילוח נתוני מערך המכירות בזמן אמת, מעקב ביצועי לקוחות. שיפור ביצועים ומעקב אל מול יעדים.

 

ניתן להתאמה בקלות לסביבות עסקיות שונות לרבות ארגונים המאופיינים בתהליכי מכירה מורכבים.

 

הפתרון מתממשק אוטומטית למערכות המידע בארגון, ומספק תמונת מבט של 360 מעלות על מערך המכירות. מנהלי מכירות יכולים לחקור את הביצועים שלהם, כולל מעקב אחר ביצוע מול היעד, לזהות במהירות בעיות או חריגים.

המערכת מאפשרת לחקור בקלות את כלל האספקטים המכירתיים, לנווט בקלות בין ניתוחים וזיהוי מגמות ברמת מנהלי המכירות, סוכנים, לקוחות, אזורים, מוצרים וקבוצות. כל זאת בלחיצת כפתור, במשרד בטאבלט ובנייד.


גם אם הסביבה העסקית שלכם מתאפיינת בתהליכי מכירה מורכבים, או בריבוי מערכות מידע, ניתן להתאים את המערכת בקלות על מנת שתתמוך בצרכים הארגוניים שלכם.

יכולתה של המערכת לתפקד כחלק ממערך BI ארגוני היושב מעל עולמות תוכן נוספים (כגון כספים, שירות, מלאי ועוד) מאפשרת להצליב את נתוני המכירות עם נתונים מעולמות אחרים (מתוך הארגון או מחוצה לו), ולקבל הסתכלות חוצת ארגון. חברתנו מספקת את כלל השירותים הנדרשים להטמעת המערכת, החל משלב אפיון הצרכים, חיבור למקורות המידע בארגון (מערכות ERP,CRM ועוד), התאמת ופיתוח תצוגות, הדרכה ותמיכה שוטפת.

 

 

 

המערכת מאפשרת לבצע בין היתר:

 • ניתוח ביצועי המכירות וזיהוי מגמות
 • בדיקת עמידה ביעדי תקציב במגוון חתכים
 • ניתוח Pipeline
 • ניהול עמלות סוכנים 
 • גיול חובות ומצב אובליגו 

 

Logical-BI מתמחה בהענקת מגוון פתרונות בתחום ה-BI. אנו מציעים שירותי ייעוץ וליווי מקצועי הכוללים הבנת צרכים, מציאת פתרונות עסקיים "מחוץ לקופסה", אפיון ותכנון ארכיטקטורה של תהליכי יישום ופיתוח ועוד. הידע הרב-תחומי שצברנו בפרויקטים שביצענו בהצלחה בחברות קטנות וגדולות, מאפשר לנו להציע פתרונות מתוך אתגרים עמם התמודדנו ביעילות וביצירתיות. השירות יכול להינתן כליווי נקודתי, פרוייקטלי או כתפעול ותחזוקה לאורך זמן.

 

מה לקוחות מספרים עלינו?

 • ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות ()

  כקבוצה המובילה בתחומה בישראל, המפעילה 22 מרכזי קניות, נדרשנו למערכת BI אמינה ונוחה שתרכז ותנגיש את כלל הנתונים תחת קורת גג אחת, לצד היכולת לעבד בסיסי נתונים גדולים ומורכבים ולהחיל חישובים ונוסחאות מורכבות. בלוג'יקל מצאנו - שפה משותפת, הבנה מעמיקה לצרכים העסקיים שלנו, יכולות טכניות גבוהות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הפתרון הותאם באופן מלא, תוך גמישות בשינויים ועדכונים לאורך הדרך, ומשרת אותנו נאמנה בחיי היום יום של הקבוצה.

  ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות
 • יעקב הלפרין - מנכ

  בעולם העסקי הדינמי של היום, מערכת BI הפכה זה מכבר למוצר צריכה בסיסי לכל ארגון. משקפיים קונים ברשת המקצועית בישראל ומערכת BI מיישמים עם חברת לוג'יקל. שפיתחה לנו מערכת BI יעילה ואפקטיבית התורמת תרומה משמעותית לניהול וצמיחת הרשת.

  יעקב הלפרין - מנכ"ל אופטיקה הלפרין
 • דרור פולס - סמנכ

  מערכת ה-BI שפיתחתם עבורנו,

  מאפשרת לנו לקבל תמונת מצב יעילה ומהירה של מכלול הנתונים של החברה, בצורה קלה ופשוטה.

  דרור פולס - סמנכ"ל כספים אוטודיל
 • מיכי רינגרט - מנכ

  מערכת ה BI שינתה את חיי.

  היא עוזרת לי לשפר את האיזון העדין בין העבודה לחיים הפרטיים,

  תוך מתן גמישות מירבית בניהול פעיל של העסק בכל שעה ומכל מקום בעולם.

  מיכי רינגרט - מנכ"ל מור-מאר