לקביעת פגישה סגור

רפואה

התאם את הארגון במהירות לתעשייה שעוברת שינויים מהותיים. שנה תהליכים. שפר ביצועים פיננסיים. פשט עמידה בדרישות רגולטוריות.

פתרון ה-BI שלנו לתחום הרפואי מאפשר לנטר את כלל המשאבים הארגוניים בזמן אמת, החל ממערכות הנה"ח של הארגון, דרך המערכת לניהול התיק הרפואי, מערכות הטלפוניה ומתקנים רפואים הפרוסים בשטח. המערכת מטפלת בתחומים של נצילות מכשיר, זמן המתנה לתור, אופטימיזציה של פס היצור מדדי שירות, שיווק, כספים ועוד. המערכת מאפשרת לנתח נתונים שהצטברו במשך חודשים או שנים. לוחות מחוונים ניהוליים מראים באיזו מידה פעולתו של מתקן מסוים עולה בקנה אחד עם היעדים שלו.


ניתוחים לתעשייה עם צרכים ייחודיים: חברות פארמה ונותני שרותים רפואיים פועלות בשוק עם תהליכים עסקיים ייחודיים. מחירי תשומות שעולים בהתמדה, אוכלוסייה מזדקנת ושינויים רגולטוריים דורשים מהארגונים יכולות ניתוח נתונים גמישות בכדי להגיב לשינויים בסביבה הייחודית של הארגון.

פתרון חכם מבית QlikView BI יכול לסייע:

 • לבצע החלטות עסקיות ו/או קליניות במהירות רבה יותר.
 • לקצר מחזור מתגלית עד להפצה מסחרית.
 • שיפור משוב מהרופאים ליצרן.
 • מזעור נזקים משינויים רגולטוריים.

דוגמא ליישום: ניתוח מכירות פרמצבטיקה

אנשי מכירות שטח פרמצבטיקה מנהלים חיים מורכבים. הם פוגשים רופאים מדי יום וצריכים להעביר להם כמויות גדולות של מידע מורכב. הפעילות שלהם תלויה ביכולת שלהם לספק את המידע הכי מעודכן והכי מדויק בכל זמן נתון. תאר לעצמך שהם יוכלו לקבל מידע קריטי, כולל פרופיל רופאים, זמין בכל זמן ובכל מקום? היישום הזה מדגים איך אנשי המכירות הללו יכולים לקבל מידע מורכב רלוונטי לטריטוריטה שלהם. אנשי מכירות אלה יכולים לנתח את המידע ע"פ תדירות מרשמים של רופא, פרופיל הרופא וכו'.

 

 

Logical-BI מתמחה בהענקת מגוון פתרונות בתחום ה-BI. אנו מציעים שירותי ייעוץ וליווי מקצועי הכוללים הבנת צרכים, מציאת פתרונות עסקיים "מחוץ לקופסה", אפיון ותכנון ארכיטקטורה של תהליכי יישום ופיתוח ועוד. הידע הרב-תחומי שצברנו בפרויקטים שביצענו בהצלחה בחברות קטנות וגדולות, מאפשר לנו להציע פתרונות מתוך אתגרים עמם התמודדנו ביעילות וביצירתיות. השירות יכול להינתן כליווי נקודתי, פרוייקטלי או כתפעול ותחזוקה לאורך זמן.

מה לקוחות מספרים עלינו?

 • ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות ()

  כקבוצה המובילה בתחומה בישראל, המפעילה 22 מרכזי קניות, נדרשנו למערכת BI אמינה ונוחה שתרכז ותנגיש את כלל הנתונים תחת קורת גג אחת, לצד היכולת לעבד בסיסי נתונים גדולים ומורכבים ולהחיל חישובים ונוסחאות מורכבות. בלוג'יקל מצאנו - שפה משותפת, הבנה מעמיקה לצרכים העסקיים שלנו, יכולות טכניות גבוהות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הפתרון הותאם באופן מלא, תוך גמישות בשינויים ועדכונים לאורך הדרך, ומשרת אותנו נאמנה בחיי היום יום של הקבוצה.

  ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות
 • יעקב הלפרין - מנכ

  בעולם העסקי הדינמי של היום, מערכת BI הפכה זה מכבר למוצר צריכה בסיסי לכל ארגון. משקפיים קונים ברשת המקצועית בישראל ומערכת BI מיישמים עם חברת לוג'יקל. שפיתחה לנו מערכת BI יעילה ואפקטיבית התורמת תרומה משמעותית לניהול וצמיחת הרשת.

  יעקב הלפרין - מנכ"ל אופטיקה הלפרין
 • דרור פולס - סמנכ

  מערכת ה-BI שפיתחתם עבורנו,

  מאפשרת לנו לקבל תמונת מצב יעילה ומהירה של מכלול הנתונים של החברה, בצורה קלה ופשוטה.

  דרור פולס - סמנכ"ל כספים אוטודיל
 • מיכי רינגרט - מנכ

  מערכת ה BI שינתה את חיי.

  היא עוזרת לי לשפר את האיזון העדין בין העבודה לחיים הפרטיים,

  תוך מתן גמישות מירבית בניהול פעיל של העסק בכל שעה ומכל מקום בעולם.

  מיכי רינגרט - מנכ"ל מור-מאר