אודות

אודות לוג'יקל

 חברת לוג'יקל מתמחה באספקת פתרונות BI על בסיס פלטפורמת הבינה העסקית המובילה Qlik.


החברה פועלת משנת 2010, ומאחוריה ניסיון עשיר נצבר במספר רב של פרויקטים במגוון תחומי פעילות. לחברה צוות מפתחים בעלי ניסיון רב במערכות מידע ארגוניות, הבנה מעמיקה של תהליכים עסקיים מורכבים ושליטה מוחלטת באינטגרציה למערכות ERP הנפוצות ולמערכות תוכן פנימיות. 

 

השירותים והפתרונות אותם מספקת החברה מותאמים באופן אישי לצרכים ולמידות של הלקוח, תוך הקפדה על איכות ומצוינות, שמירה על תועלת גבוהה ועלות נמוכה. אנו מאמינים בהשקעה, ביצירתיות ובחשיבה מחוץ לקופסא. תמיד נבחר בפתרון המתאים ביותר ללקוחותינו, כזה שיביא אותו ליעדים אסטרטגיים גבוהים. אנו מעניקים את מכלול השירותים המאפיינים עסק בכל פרטיו. מבינים את הצרכים ומפצחים קונפליקטים מורכבים. ביצוע כל פרויקט נעשה תוך אינטגרציה למקורות המידע ובניית ממשק המשתמש מן המסד ועד לטפחות.

 

 

 

 

 

מה לקוחות מספרים עלינו?

 • ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות ()

  כקבוצה המובילה בתחומה בישראל, המפעילה 22 מרכזי קניות, נדרשנו למערכת BI אמינה ונוחה שתרכז ותנגיש את כלל הנתונים תחת קורת גג אחת, לצד היכולת לעבד בסיסי נתונים גדולים ומורכבים ולהחיל חישובים ונוסחאות מורכבות. בלוג'יקל מצאנו - שפה משותפת, הבנה מעמיקה לצרכים העסקיים שלנו, יכולות טכניות גבוהות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הפתרון הותאם באופן מלא, תוך גמישות בשינויים ועדכונים לאורך הדרך, ומשרת אותנו נאמנה בחיי היום יום של הקבוצה.

  ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות
 • יעקב הלפרין - מנכ

  בעולם העסקי הדינמי של היום, מערכת BI הפכה זה מכבר למוצר צריכה בסיסי לכל ארגון. משקפיים קונים ברשת המקצועית בישראל ומערכת BI מיישמים עם חברת לוג'יקל. שפיתחה לנו מערכת BI יעילה ואפקטיבית התורמת תרומה משמעותית לניהול וצמיחת הרשת.

  יעקב הלפרין - מנכ"ל אופטיקה הלפרין
 • דרור פולס - סמנכ

  מערכת ה-BI שפיתחתם עבורנו,

  מאפשרת לנו לקבל תמונת מצב יעילה ומהירה של מכלול הנתונים של החברה, בצורה קלה ופשוטה.

  דרור פולס - סמנכ"ל כספים אוטודיל
 • מיכי רינגרט - מנכ

  מערכת ה BI שינתה את חיי.

  היא עוזרת לי לשפר את האיזון העדין בין העבודה לחיים הפרטיים,

  תוך מתן גמישות מירבית בניהול פעיל של העסק בכל שעה ומכל מקום בעולם.

  מיכי רינגרט - מנכ"ל מור-מאר

אנחנו לשרותכם

אנו דוגלים בערכים של שירותיות, מקצועיות וחדשנות טכנולוגית. צרו איתנו קשר לתיאום פגישה והתנסות ללא התחייבות

טלפון: 972-3-9603-277+  דואל: sales@logsys.co.il