לקביעת פגישה סגור

ממשקי BI ובינה עסקית

בינה עסקית כוללת שיטות שונות לאיסוף ולניתוח נתונים, יש מגוון פתרונות BI בשוק, לכן כדאי לפנות לחברה המתמחה בתחום זה. פיתוח מערכות ותוכנות BI המבוססות על פלטפורמה של בינה עסקית כולל גם פיתוח ועיצוב ממשק BI, חשוב לפתח וליצור ממשקי בינה עסקית ידידותיים למשתמש על מנת לאפשר למנהלי הארגון להיעזר בכלים העוצמתיים של הבינה העסקית וכדי לקבל החלטות עסקיות נכונות וטובות יותר

עיצוב מתקדם של לוח המחוונים (דשבורד)

חברת BI מקצועית ומנוסה כמו לוג'יקל סיסטמס מציעה פתרונות מותאמים אישית ללקוחותיה, לאחר אפיון והבנת צרכיו הייחודיים של הלקוח, צוות החברה מכין סקיצה ראשונית הכוללת מודולים ועיצוב ממשק BI. כדי לאפשר למנהלי ולמקבלי ההחלטות בארגון לעבוד בנוחות וביעילות עם תוכנת בינה עסקית, חשוב לפתח ממשק בינה עסקית ידידותי ומובן למשתמש. לכן, בעת אפיון חוויית המשתמש יש לכלול עיצוב ממשק BI של מסך הדשבורד (לוח מחוונים) נוח וברור.

עשו היכרות עם המוצרים שלנו 

QlikView QlikSense QlikNPrinting

 

בעת תכנון ממשקי BI חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים:

 • תצוגה פרקטית ונוחה
 • ממשק ידידותי למשתמשים שונים
 • עיצוב פשוט ונקי
 • שימוש נכון בצבעים וטקסטים
 • שימוש באייקונים פופולריים שכולם מכירים

החלק החשוב ביותר בתוכנת BI

תוכנות בינה עסקית נועדו לסייע למקבלי ההחלטות בארגון. תוכנת BI כוללת כלים שונים ורבי עוצמה, אך חוויית המשתמש תשפיע בסופו של דבר ותקבע האם מנהלי הארגון יעשו שימוש בתוכנה המתקדמת או לא. לכן, חשוב להשקיע בעיצוב ממשקי BI נוחים לניווט ולתפעול, הממשק בנוי ממסכי דשבורד המאפשרים למשתמש לבצע את פעולותיו בקלות ובנוחות. 

עיצוב נכון של ממשקי בינה עסקית מאפשר למנהלים ולמקבלי ההחלטות לעשות שימוש רב בכלי המתקדם, לשפר את ביצועי העסק, להפיק דוחות בקליק מהיר וללא צורך בידע בתכנות, וכמובן לקבל החלטות מבוססות על נתונים עדכניים. ממשק BI ידידותי למשתמש מבטיח חוויה נעימה ועבודה קלה עם המערכת.

מה לקוחות מספרים עלינו?

 • ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות ()

  כקבוצה המובילה בתחומה בישראל, המפעילה 22 מרכזי קניות, נדרשנו למערכת BI אמינה ונוחה שתרכז ותנגיש את כלל הנתונים תחת קורת גג אחת, לצד היכולת לעבד בסיסי נתונים גדולים ומורכבים ולהחיל חישובים ונוסחאות מורכבות. בלוג'יקל מצאנו - שפה משותפת, הבנה מעמיקה לצרכים העסקיים שלנו, יכולות טכניות גבוהות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הפתרון הותאם באופן מלא, תוך גמישות בשינויים ועדכונים לאורך הדרך, ומשרת אותנו נאמנה בחיי היום יום של הקבוצה.

  ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות
 • יעקב הלפרין - מנכ

  בעולם העסקי הדינמי של היום, מערכת BI הפכה זה מכבר למוצר צריכה בסיסי לכל ארגון. משקפיים קונים ברשת המקצועית בישראל ומערכת BI מיישמים עם חברת לוג'יקל. שפיתחה לנו מערכת BI יעילה ואפקטיבית התורמת תרומה משמעותית לניהול וצמיחת הרשת.

  יעקב הלפרין - מנכ"ל אופטיקה הלפרין
 • דרור פולס - סמנכ

  מערכת ה-BI שפיתחתם עבורנו,

  מאפשרת לנו לקבל תמונת מצב יעילה ומהירה של מכלול הנתונים של החברה, בצורה קלה ופשוטה.

  דרור פולס - סמנכ"ל כספים אוטודיל
 • מיכי רינגרט - מנכ

  מערכת ה BI שינתה את חיי.

  היא עוזרת לי לשפר את האיזון העדין בין העבודה לחיים הפרטיים,

  תוך מתן גמישות מירבית בניהול פעיל של העסק בכל שעה ומכל מקום בעולם.

  מיכי רינגרט - מנכ"ל מור-מאר