לקביעת פגישה סגור

תוכנת BI המבוססת על בינה עסקית

בכל ארגון נאספים נתונים רבים בתוכנות השונות המשמשות את העובדים ומנהלי העסק. בגלל הגידול העצום בכמות הנתונים בארגון נולד צורך במערכות חדשות לאיסוף נתונים וניתוח שלהם, וכן להדמיה של הנתונים באופן ויזואלי על פי מדדים שונים. בעקבות הצורך במערכות אנליזת נתונים החלו חברות שונות בעולם לפתח תוכנות BI, תוכנות בינה עסקית כוללות מגוון שיטות לאיסוף ולניתוח נתונים, כלי ניתוח רבי עוצמה וכלים מתקדמים להצגת הנתונים באופן ויזואלי ונוח למשתמש.

תוכנות BI לשיפור ביצועי העסק

תוכנת BI נועדה לסייע למקבלי ההחלטות בארגון, היא כוללת כלים מתקדמים לאיסוף, לניתוח ולהצגת הנתונים. כאשר רוכשים תוכנת בינה עסקית חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בפיתוח ובהטמעת תוכנות BI, כל ארגון זקוק לתוכנה ייעודית המותאמת לצרכיו הייחודיים, לכן אין לוותר על ייעוץ מקצועי וחשוב לבחור חברה אמינה ומתקדמת המתמחה בפיתוח תוכנות BI המבוססות על פלטפורמות ייעודיות של בינה עסקית.

כדאי לדעת כי בתחילת שנות ה-2000 צצו בשוק מגוון תוכנות בינה עסקית, כיום שוק תוכנות ה-BI עובר שינויים רבים לאחר רכישת חברות על יד מתחרים.

עשו היכרות עם המוצרים שלנו  

QlikView QlikSense QlikNPrinting

 

תוכנות ייעודיות המבוססות על בינה עסקית

חברת BI מפתחת תוכנות בינה עסקית מתקדמות וחדשניות בהתאמה מושלמת לדרישות ולמאפייני הלקוח. יש מגוון תוכנות BI המיועדות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, ניתן לרכוש דשבורד עם ממשק ידידותי ונוח לתפעול למחלקות השונות בארגון, למשל:

 • רכש ומלאי
 • ניתוח מכירות
 • כספים
 • שירות לקוחות

ממשקי BI משפרים את ביצועי העסק, הם מאפשרים לאסוף נתונים מכל מערכות המחשוב בארגון, לנתח אותם במהירות על פי מדדים שונים ולהציג את הנתונים בטבלאות, גרפים ועוד. כך, מנהלי הארגון יכולים לקבל החלטות מבוססות על נתונים עדכניים בזמן אמת, לייעל את העבודה ולשפר משמעותית את ביצועי העסק.

מה לקוחות מספרים עלינו?

 • ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות ()

  כקבוצה המובילה בתחומה בישראל, המפעילה 22 מרכזי קניות, נדרשנו למערכת BI אמינה ונוחה שתרכז ותנגיש את כלל הנתונים תחת קורת גג אחת, לצד היכולת לעבד בסיסי נתונים גדולים ומורכבים ולהחיל חישובים ונוסחאות מורכבות. בלוג'יקל מצאנו - שפה משותפת, הבנה מעמיקה לצרכים העסקיים שלנו, יכולות טכניות גבוהות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הפתרון הותאם באופן מלא, תוך גמישות בשינויים ועדכונים לאורך הדרך, ומשרת אותנו נאמנה בחיי היום יום של הקבוצה.

  ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות
 • יעקב הלפרין - מנכ

  בעולם העסקי הדינמי של היום, מערכת BI הפכה זה מכבר למוצר צריכה בסיסי לכל ארגון. משקפיים קונים ברשת המקצועית בישראל ומערכת BI מיישמים עם חברת לוג'יקל. שפיתחה לנו מערכת BI יעילה ואפקטיבית התורמת תרומה משמעותית לניהול וצמיחת הרשת.

  יעקב הלפרין - מנכ"ל אופטיקה הלפרין
 • דרור פולס - סמנכ

  מערכת ה-BI שפיתחתם עבורנו,

  מאפשרת לנו לקבל תמונת מצב יעילה ומהירה של מכלול הנתונים של החברה, בצורה קלה ופשוטה.

  דרור פולס - סמנכ"ל כספים אוטודיל
 • מיכי רינגרט - מנכ

  מערכת ה BI שינתה את חיי.

  היא עוזרת לי לשפר את האיזון העדין בין העבודה לחיים הפרטיים,

  תוך מתן גמישות מירבית בניהול פעיל של העסק בכל שעה ומכל מקום בעולם.

  מיכי רינגרט - מנכ"ל מור-מאר