לקביעת פגישה סגור

דוחות BI

לתוכנות BI יתרונות רבים עבור מנהלי הארגון ומקבלי ההחלטות, במקום לקבל החלטה על בסיס נתונים חלקיים או לא עדכניים, ניתן בקליק מהיר להפיק דוחות BI המבוססים על נתוני אמת עדכניים, הנתונים נאספים מכלל מערכות המחשוב והתוכנות המותקנות בארגון

ארגונים רבים בארץ ובעולם נעזרים כיום בתוכנות בינה עסקית ובפתרונות מותאמים אישית של תוכנות BI. תחום הבינה העסקית הולך ומתפתח במהירות, כיום יש מגוון פתרונות ייעודיים לעסקים ולארגונים בכל סדר גודל, לרבות פתרונות לעסקים קטנים ולארגונים גדולים ובינלאומיים. 

עשו היכרות עם המוצרים שלנו  

QlikView QlikSense QlikNPrinting

 

דוחות בינה עסקית לשיפור ביצועי העסק

לאחר הטמעת מערכת בינה עסקית בארגון, ניתן להקצות הרשאות למנהלים בדרגות שונות ולמקבלי ההחלטות הבכירים. אמנם, בכל ארגון יש דוחות ייעודיים המשמשים את המנהלים כדי לעקוב אחרי ביצועי העסק ועל מנת לקבל החלטות, אך לרוב אלו דוחות ידניים אותם מכינים באקסל ובתוכנות אחרות, והפקת הדוח אורכת זמן רב, כאשר הנתונים הנאספים אינם משקפים בהכרח את המציאות העסקית.

לכן, כדאי לדעת כי באמצעות תוכנות המבוססות על בינה עסקית, ניתן להפיק דוחות BI בקלות וללא צורך בידע בתכנות או בהעסקת מתכנת מקצועי. מערכת BI מציעה כלים רבי עוצמה למנהלים ולמקבלי ההחלטות, ובאפשרותם להפיק דוחות חדשים ללא כל הגבלה ובמהירות.

מחולל דוחות מותאם לצורכי הלקוח

תוכנת בינה עסקית כוללת מגוון אפשרויות וכלים, לרבות מחולל דוחות מתקדם. ניתן להפיק דוחות המבוססים על שאילתות לאיסוף נתוני אמת ממערכות המחשוב השונות הקיימות בארגון, המערכת מאפשרת לנתח את הנתונים ביעילות, ואפשר להציג אותם בטבלאות, גרפים וכדומה.

 

חברת בינה עסקית כמו לוג'יקל סיסטמס, יודעת לספק דוחות בינה עסקית מבוססים על נתוני אמת, בעת הפקת הדוח המערכת אוספת את הנתונים העדכניים ביתר על מנת להציג תמונת מצב רחבה ומעמיקה. את הדוחות אפשר להפיק גם ממכשירים ניידים, ניתן לעצב ולערוך אותם במהירות, לבצע חיתוך נתונים על פי מדדים שונים כדי לבחון אפשרויות שונות וכדי לקבל החלטה נכונה וחכמה יותר. את הדוח אפשר להוסיף לדשבורד בתוכנה וכך הנתונים ממשיכים להתעדכן באופן אוטומטי, ובכל פעם שמפיקים את הדוח הוא מבוסס על נתוני אמת.

מה לקוחות מספרים עלינו?

 • ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות ()

  כקבוצה המובילה בתחומה בישראל, המפעילה 22 מרכזי קניות, נדרשנו למערכת BI אמינה ונוחה שתרכז ותנגיש את כלל הנתונים תחת קורת גג אחת, לצד היכולת לעבד בסיסי נתונים גדולים ומורכבים ולהחיל חישובים ונוסחאות מורכבות. בלוג'יקל מצאנו - שפה משותפת, הבנה מעמיקה לצרכים העסקיים שלנו, יכולות טכניות גבוהות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הפתרון הותאם באופן מלא, תוך גמישות בשינויים ועדכונים לאורך הדרך, ומשרת אותנו נאמנה בחיי היום יום של הקבוצה.

  ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות
 • יעקב הלפרין - מנכ

  בעולם העסקי הדינמי של היום, מערכת BI הפכה זה מכבר למוצר צריכה בסיסי לכל ארגון. משקפיים קונים ברשת המקצועית בישראל ומערכת BI מיישמים עם חברת לוג'יקל. שפיתחה לנו מערכת BI יעילה ואפקטיבית התורמת תרומה משמעותית לניהול וצמיחת הרשת.

  יעקב הלפרין - מנכ"ל אופטיקה הלפרין
 • דרור פולס - סמנכ

  מערכת ה-BI שפיתחתם עבורנו,

  מאפשרת לנו לקבל תמונת מצב יעילה ומהירה של מכלול הנתונים של החברה, בצורה קלה ופשוטה.

  דרור פולס - סמנכ"ל כספים אוטודיל
 • מיכי רינגרט - מנכ

  מערכת ה BI שינתה את חיי.

  היא עוזרת לי לשפר את האיזון העדין בין העבודה לחיים הפרטיים,

  תוך מתן גמישות מירבית בניהול פעיל של העסק בכל שעה ומכל מקום בעולם.

  מיכי רינגרט - מנכ"ל מור-מאר