לקביעת פגישה סגור

חברת BI

חברת BI מספקת פתרונות מותאמים אישית לארגון על בסיס מערכות בינה עסקית, כך שמקבלי ההחלטות בארגון זוכים לכלי רב עוצמה המאפשר להם לנתח נתונים ביעילות ובקליק מהיר, לצפות בנתונים על פי מדדים שונים באמצעות הדמיה ויזואלית מרשימה, ולקבל החלטות חכמות ויעילות יותר

בשנים האחרונות פותחו כלים חדשים ומתקדמים המבוססים על בינה עסקית (BI), אלו מערכות תומכות לקבלת החלטות נכונה בעסק, שכן באמצעות חברה מקצועית לפתרונות BI העסק זוכה לפתרון המותאם באופן מושלם לצרכיו הייחודיים, כאשר כל פרויקט מבוסס על אינטגרציה מלאה לנתונים הנאספים במערכות המחשוב הקיימות בארגון, תוך בניית ממשק ידידותי ונוח להבנה ולתפעול.

עשו היכרות עם המוצרים שלנו 

QlikView QlikSense QlikNPrinting

 

ייעוץ, פיתוח והטמעת מערכות בינה עסקית בארגון

בכל ארגון יש מגוון מערכות מחשוב בהן נאספים נתונים רבים ומגוונים. הנתונים נחוצים למקבלי ההחלטות ומאפשרים להם ליצור תחזיות שונות ולקבל החלטות עסקיות חשובות. כאשר בוחרים חברה לפיתוח מערכת בינה עסקית לארגון, חשוב לבדוק מהו הרקע והניסיון המקצועי של חברת הפיתוח, איזה כלים ופתרונות היא מציעה וכמובן לקבל הצעת מחיר כדי להשוות עלויות.

חברת BI מנוסה ומקצועית מציעה פתרון מותאם אישית לארגון, החברה מייעצת ומפתחת את המערכת המתקדמת המבוססת על פלטפורמת הבינה העסקית תוך אינטגרציה מושלמת למערכת המחשוב הקיימות בעסק, לאחר אפיון צורכי הארגון והבנת התהליכים העסקיים בארגון.

לאחר פיתוח המערכת הכוללת כלים רבי עוצמה למקבלי ההחלטות בארגון, צוות החברה מטמיע את המערכת המבוססת על בינה עסקית במערכות המחשוב של הארגון, מעניק הסברים והדרכות למנהלים ולכל מי שעתיד לעשות שימוש בפלטפורמה, והלקוח זוכה גם לתמיכה מקצועית ולעזרה בכל בקשה ובעיה.

איך לבחור חברת BI?

כדי לבחור חברה מקצועית המתמחה בפתרונות בינה עסקית לארגונים, חשוב לערוך סקר שוק מקיף, וכדאי לקרוא חוות דעת על חברה מובילה בתחום. הדרך הנכונה והבטחה ביותר לקבל פתרון מותאם לצורכי ולמאפייני העסק היא לפנות לחברת לוג'יקל סיסטמס, חברה חדשנית ובעלת ניסיון עשיר בתחום הבינה העסקית ובפיתוח מערכות תומכות קבלת החלטות, שתעזור לכם לא רק להבין מה זה בינה עסקית - אלא גם כיצד יכולה לגרום לעסק שלכם לנסוק.

מה לקוחות מספרים עלינו?

 • ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות ()

  כקבוצה המובילה בתחומה בישראל, המפעילה 22 מרכזי קניות, נדרשנו למערכת BI אמינה ונוחה שתרכז ותנגיש את כלל הנתונים תחת קורת גג אחת, לצד היכולת לעבד בסיסי נתונים גדולים ומורכבים ולהחיל חישובים ונוסחאות מורכבות. בלוג'יקל מצאנו - שפה משותפת, הבנה מעמיקה לצרכים העסקיים שלנו, יכולות טכניות גבוהות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הפתרון הותאם באופן מלא, תוך גמישות בשינויים ועדכונים לאורך הדרך, ומשרת אותנו נאמנה בחיי היום יום של הקבוצה.

  ארז אריאב - מנהל מערכות מידע - ביג מרכזי קניות
 • יעקב הלפרין - מנכ

  בעולם העסקי הדינמי של היום, מערכת BI הפכה זה מכבר למוצר צריכה בסיסי לכל ארגון. משקפיים קונים ברשת המקצועית בישראל ומערכת BI מיישמים עם חברת לוג'יקל. שפיתחה לנו מערכת BI יעילה ואפקטיבית התורמת תרומה משמעותית לניהול וצמיחת הרשת.

  יעקב הלפרין - מנכ"ל אופטיקה הלפרין
 • דרור פולס - סמנכ

  מערכת ה-BI שפיתחתם עבורנו,

  מאפשרת לנו לקבל תמונת מצב יעילה ומהירה של מכלול הנתונים של החברה, בצורה קלה ופשוטה.

  דרור פולס - סמנכ"ל כספים אוטודיל
 • מיכי רינגרט - מנכ

  מערכת ה BI שינתה את חיי.

  היא עוזרת לי לשפר את האיזון העדין בין העבודה לחיים הפרטיים,

  תוך מתן גמישות מירבית בניהול פעיל של העסק בכל שעה ומכל מקום בעולם.

  מיכי רינגרט - מנכ"ל מור-מאר